• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në Koplik, 4 të plagosur

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në qytetin e Koplikut në Malësinë e Madhe. Mësohet se janë përplasur dy automjete dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur katër persona. Njëri prej tyre është në gjendje më të rëndë.


Ata janë transportuar për në spitalin rajonal të Shkodrës. Për nxjerrjen e të plagosurve nga automjeti ishte e nevojshme ndërhyrja e repartit zjarrfikës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *