• |
ide | kryesore

Gjesti i pahijshëm i Taulant Ballës/ I shkel syrin Etilda Gjonajt në Komisionin Parlamentar

Syri i Lapsit


Në Këshillin e Legjislacionit, deputetja e LSI-së Erisa Xhixho ishte duke artikuluar një fjalë monotone që nuk la asnjë shenjë në debatin për ndryshimet e Kushtetutës, por në krah të saj u pa që Taulant Ballën nuk po e zinte vendi.

Kreu i grupit parlamentar të PS-së kishte në krah të djathtë ish Ministren e Drejtësisë Etilda Gjonajn. Papritur u kthye nga ajo dhe i shkeli syrin, i pandërgjegjshëm se kamera e kuvendit e kishte përfshirë edhe atë në objektiv. Gjesti i pahijshëm, që nuk dihet me çfarë kuptimi u dha, nuk u dallua nga deputetët e pranishëm në mbledhje, por binte shumë në sy në kamera. Shikoni videon më poshtë:


10 Comments

    1. O injorant ca te keqe ka se i shkel syrin edhe un jam kam shkelur syrin shoqes time shkelja e syrit esht dhe per shaka ose ne shenji respekti jo ashtu siq mendon ti idjot dhe shpellar i ndyre

    1. O liu o kokrra injorantit po prandaji po fundoset partija demokratike se ka njerez te ndyre si puna jote dhe e keni kthy partin demokratike ne partin e shpellareve

  1. O Lapsi o o portal idjot dhe me nje tuf analistash dhe gazetaresh idjote ca jan keto budedalleqe qe merreni jo i shkeli syrin jo ja beri me dore kot fare pa lidhje dhe pastaji dalin ca injorant dhe fillojin me komente

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *