• |
ide | kryesore

Hailey dhe Justin Bieber zbulojnë detaje nga martesa e tyre: Shumë trauma dhe plagë

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi  Justin dhe Hailey Bieber kanë  zbuluar detaje të  reja nga martesa e tyre.


Të  ftuar në  podcastin “In Good Faith” me Chelsea dhe Judah Smith, Justin tregoi se kanë  kaluar shumë vështirësi, vecanërisht pasi ai ishte duke luftuar me problemet e shëndetit mendor gjatë periudhës së dasmës së tyre. “Kam përjetuar kaq shumë gjëra në jetën time. Kaq shumë momente historike dhe kam udhëtuar nëpër botë. Dhe sapo arrita në një vend ku isha i vetmuar, dhe thjesht nuk doja t’i bëja të gjitha vetëm. E kuptova se kishte të bënte me një shërim serioz që duhej të kaloja në mënyrë që të arrija në një vend ku mund të jem në një marrëdhënie të shëndetshme dhe serioze, sepse kisha shumë trauma dhe plagë. Kështu që thjesht u angazhova për të punuar në ato gjëra dhe duke u bërë i shëndetshëm”, u shpreh këngëtari. Ndërsa Hailey tregoi se kurrë nuk ka menduar të heqë dorë nga Justin. “Unë isha për të. Mora një vendim. E di në fakt që e kam dashur këtë person për një kohë shumë të gjatë dhe tani nuk do të ishte koha për të hequr dorë prej tij. Unë thjesht nuk do t’ia bëja këtë. Imagjinoni të braktisni dikë në mes të periudhës më të keqe të jetës së tyre. Unë nuk jam ai tipi i një personi. Kështu që unë do të qëndroja me të pa marrë parasysh se cili do të ishte rezultati”, u shpreh modeljaDyshja u nda për herë të parë në vitin 2016,u ribashkuan në vitin 2018 dhe u fejuan në korrik.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.