• |
ide | kryesore

Aksident në by-passin e Fierit, “Range Rover”-i përplaset me kamionin

Arkiva, Lajme

Një aksident është regjistruar sot në bypass-in e Fierit, ku një “Range Rover” është përplasur me kamion. Ngjarja ndodhi rreth orës 11:30.


Burime zyrtare nga policia bënë me dije se makina me drejtues me inicialet shtetasin V. H është përplasur me automjetin tip kamion me drejtues shtetasin me inicialet Xh. K., dhe për pasojë është dëmtuar lehtë pasagjeri në automjetin tip “Range Rover”, shtetasi H. S.


Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu