• |
ide | kryesore

Përkeqësohet gjendja e Celine Dion: Nuk mund të ngrihet më nga shtrati

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi janë zbuluar detaje të reja rreth gjendjes shëndetësore të këngëtares Celine Dion.


Një i afërm i saj ka treguar për revistën “Here” se shëndeti i Celin është përkeqësuar. “Nuk mund të ngrihet më nga shtrati, të lëvizë apo të ecë. Ajo vuan nga dhimbjet në këmbë të cilat e paralizojnë dhe ka humbur shumë peshë. Një sëmundje që mund të kërkojë një rikuperim të gjatë ‘përcakton burimi’. Nëse gjërat nuk përmirësohen, mund të jetë e nevojshme të ndalet për disa muaj, apo edhe një vit. Sepse simptomat e saj janë më shqetësuese sesa pritej”, u shpreh i afërmi. Stafi i Dion zbuloi para pak kohësh se këngëtarja e saj ka anuluar të gjitha koncertet pasi ajo vuantenga spazma të rënda dhe të vazhdueshme të muskujve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *