• |
ide | kryesore

VIDEO/ Kamera e fshehtë në STOP: Homoseksualë që ngacmojnë edhe të mitur tek Liqeni

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Emisioni “Stop” trajtoi këtë të martë një shqetësim që kohët e fundit është kthyer në një makth për qytetarët, veçanërisht për ata meshkuj.


Pas Universitetit Politeknik, në zonën e Liqenit, ku njerëzit dalin me biçikleta, ose bëjnë vrap pasdite vonë, të panjohur me prirje homoseksuale, u dalin para dhe i ngacmojnë seksualisht. “Stop” transmetoi denoncimin e një studenti, i cili është gjetur para situatave të tilla.


Ata nisin bisedën me ndonjë kërkesë për cigare ose çakmak. Pastaj, i ftojnë të shëtisin ose të futen direkt në zonën e pyllëzuar, duke kërkuar seks. Duke qenë një zonë e frekuentuar, aty kalojnë fëmijë e adoleshentë, të cilët kërcënohen nga akte homoseksuale nga këta të panjohur.

“Stop” transmetoi një kamera të fshehtë të filmuar nga studenti, i cili është takuar me një nga këta persona teksa po lëvizte me biçikletë. Gjatë bisedës, i panjohuri ka treguar se është i martuar dhe se punon mjek dermatolog në QSUT. Ai pranon që ka kryer marrëdhënie seksuale me fëmijë të mitur.

Videon e shihni KETU.

I panjohuri: Çkemi? Për çfarë ke dalë? Për qejf?

I infiltruari: Xhiro, por paskan ikur dritat.

I panjohuri: Je aktiv, pasiv?

I infiltruari: Si?

I panjohuri: Çfarë bën në seks?

I infiltruari: Nuk e prisja një gjë të tillë.

I panjohuri: Po për qejf dalin njerëzit këtu, pse për çfarë dalin?! Ti ke dalë me biçikletë për dore.

I infiltruari: Po, se nuk ka drita.

I panjohuri: Këtu nga Tirana je? Çfarë bën në seks? Hë ore, sa turp që ke!

I infiltruari: Po pse më kap?

I panjohuri: Pse ore, çfarë ka për të të kapur?

I infiltruari: Jo, jo, jo!

I panjohuri: Oooo, “Lule mos më prek”..!

I infiltruari: Je i panjohur.

I panjohuri: Të panjohur jemi.

I infiltruari: Po si ma kap dorën kështu?!

I panjohuri: Po se më pëlqen të ta prek dorën, ta shoh një çikë. Është më shumë eksituese, kur nuk njihesh.

I infiltruari: Pse, u eksitove ti?

I panjohuri: Shumë!

I infiltruari: Unë nuk jam i kësaj fushe.

I panjohuri: Po nuk je, do bëhesh. Ecim? Bëjmë një xhiro?

I panjohuri: Je në shkollë? Dukesh i vogël. Unë kam mendimin, se mund të jesh 21-22.

I infiltruari: 21!

I panjohuri: Unë jam mjek në profesion. Jam dermatolog, në QSUT.

I infiltruari: Je i martuar?

I panjohuri: I martuar, pra.

I infiltruari: Sa vjeç je ti ? Ti je aty te 40-ta.

I panjohuri: Fiks!

I infiltruari: Çfarë bën?

I panjohuri: Po të shoh pak lëkurën, kapilarët. Mirë qenke. Të të shoh lëkurën! Të të shoh pak qafën! Mirë je, nuk ke asnjë lloj gjëje. Jemi në syrin e të gjithëve. Bëjmë një xhiro këtej?

I infiltruari: Nuk jam pak i vogël para teje?

I panjohuri: Zemër, ka çuna 16, 17, 18… kam bërë seks dhe mirupafshim. Po ata janë fëmijë, e bëj një herë dhe mirupafshim.

I panjohuri: T’i vëmë edhe vulën mo?

I infiltruari: Çfarë vule?

I panjohuri: Vulën e njomë. Arbri e kam emrin.

I infiltruari: Ej, po si më kap, mor burrë?! Të lutem, të lutem! Të lutem, mos më kap! Se na fute në mes të pyllit tani.

I panjohuri: Këtu je në rrugë kryesore, nuk je në mes të pyllit.

 

Më pas në emisionin “Stop” u transmetua momenti kur, i panjohuri mundohet të zhveshë studentin dhe ta prekë në vende të papërshtatshme.

I infiltruari: Ore, se më shtrëngove qafën. Të lutem!

I panjohuri: Hajde!

I infiltruari: Jo, jo nuk vij. Çfarë do më bësh? Do na puthësh mo? Na rrëzove!

I panjohuri: Pse, çfarë janë puthjet?

I infiltruari: Jo, jo, të lutem!

I infiltruari: Po më lëndon! Mos më kap të lutem! Mos më kap! Si më fut duart kështu?! Mos më puth, të lutem! E shikon, që nuk kam eksitim?

I panjohuri: Do eksitohesh, avash-avash.

I panjohuri: Çfarë dëshire ke?

I infiltruari: Të lutem, se kam shumë siklet.

I panjohuri: Ka gjithmonë një herë të parë,- tha ai. Paske gjithë këtë k… mo.Pse ikën mbrapsht, mor burrë?

I infiltruari: Të lutem, çfarë do më bësh?

I panjohuri: Asgjë…Një çikë te gusha. Sillu mirë!

I panjohuri: Mos u bëj çun i keq! Sillu mirë!

I infiltruari: Të lutem, mos më zhvish, se po më zhvesh! Se kam siklet.

I panjohuri: Nuk ka siklet fare! Mos ma vër atë dorën ashtu, se po më bezdis! Mmmm, mos u shtrëngo, lëshohu, rri mirë! Si doktor, po të vizitoj: zemrën, stomakun, apendesitin.

I infiltruari: Po më zhvesh tutat. Po na dëgjojnë të gjithë.

I panjohuri: Shhhh! Më lër të të prek pak!

I infiltruari: Po kur nuk dua, pse më prek?

I panjohuri: Mos bërtit! Më lër të bëj atë, që dua unë! Te veshi, se e shoh që e ke pikë të dobët.

I infiltruari: Të lutem, se po më zhvesh me pahir!

I panjohuri: Më lër ta prek një çikë!

I infiltruari: Si mund të preket një njeri kështu? /tvklan.al


13 Comments

 1. Fjale e urte popullore nga shqypnia e mesme: ju fute punes si turku s.mes. thotë:

  Tani kjo pune ka qene tradite ne shqiperine e mesme.
  Ato vjershat e atyre poeteve elbasanllinj me dylbere e me ashike kete me siper pershkruajne.
  Vec ketu kemi dylberet edhe ashiket dixhital.
  Po tani qe do vine afganet do pellcase keq se ata a kane tredite bachi bazillekun.

  1. te qan syri per shqiperine e mesme po ke ngelur fshatar morracak! Mesiguri ndonje patronazhist militant qe vjell vrek kunder te gjitheve

 2. QR ketu nuk rrihet më.. te jesh mashkull ne hallin tend dhe te vijne keto lloj robsh keshtu.. kjo Tirana eshte degjeneruar fare!

  1. Me gjej nje genjeshter nga ato qe thashe.
   Shenim: une jam nga jugu edhee kur njeriu le vendin ku ka lindur (qytetin apo fshatin ne jug) nuk iken ne tirane ku qyteterimi nuk ka arritu akoma (me iphone edhe pa uje ne cesme) po shkon atje ku eshte me mire. Shtoj qe babilonia e sillte ujin e pijshem ne qyetet 5000 vjet me pare me tuba nentokesore qeramike. Ne tirane akoma nuk ja kane arritur do kesaj. I dolen nja ca kohe kur qe komunzmi po u kthyen prape ne orgjine tek pusi 3 metro djathtas edhe 5 metro nen hale.

   1. Nuk e di ku banon ti por sot gjithe tirana eshte plot me fshatare jugu (hidhi nje sy andej nga Babilonia e komunes se Parisit), sidoqofte nga nje qytetar i tiranes (lindur e rritur):
    – Ne vitet 80 te diktatures uji ishte me nderprerje ne qender te Tiranes(unaza)
    – Sot kur Tirana , ka mbi 20 vite qe qeveriset nga himarjoti e llaci-faci nuk ka akoma nje infrastrukture as si ne kohen e Zogut.

    1. Shprehje e urte popullore nga shqypnia e mesme: p.dhi per evlat e b.tha per rehat thotë:

     Ate po them edhe une pra tek infrastruktura e zogut jeni: kandili edhe pusi 3 metro djathtas edhe 5 metro nen hale, qe ne darke ta pish shurren qe bere ne mengjes te ftohte ne shtambe.
     Edvini si shume te tjere eshte hibrid i migrimit te brendshem, ata qe jane jugore dallohen nga gjuha.
     Sa per kete nga uja vajgurore ai eshte eksport ambasadash, edhe ne si koloni amerike qe jemi (per kete gje jane krenare shumica e pellazgeve) e meritojme derisa te ngrihemi e te luftojme per pavaresi.
     Tradite ne shqiperine e mesme kane qene edhe hamamet ngjitur me xhamite. Ne folklorin humoristik te ballkanit ka shume humor me hamam, cudi eshte qe keto mungojne ne shqiperi e sidomos shquperine e mesme. Ne shtepine e te varurit ne permendet litari.

 3. O ti EV se qenke rrot kari totalisht.

  Normal qe Tirana eshte degjenruar se ka 30 vitet nen ndikimin e Amerikes dhe cifuterise nderkombetare por eshte lule ne krahasim me qytetet e tjera europiane.

  Jo moterqirat injorant jeni vetem per te shajt ket vend se gje tjeter jo.

  Shko shkerdheja robt ketyre pederasteve dhe dilni kunder promovmit te pederastise qe behet ne Shqiperi prej cifuteve.

  1. Te drejt ke ti, po ku ka pa bot me sy ai. Une kam pas kalu vete shume shpesh andej (se kam pas shkollen) dhe nuk te ngacmonte njeri, vetem po tia varje ti. Ne Europe pederaslleku eshte sheshit, biles promovohet ne max, kudo sheh rreklama qe promovojne lgbtiq+.
   Ne kete aspekt Tirana eshte shume me mir se Europa.

 4. Shqiptaret te Shkeputen nga Amerika dhe Evropa Perendimore sa me pare sepse jane ata qebeshtesin shkaterrimin e Shqiperise. Jame me qindra organizata te degjeneruara te huaja qe mbeshtesin keta plehrat Bythqira. Jane te huajt qe kane vene veglat e tyre ne pushtet. Te ngrihenu dhe ti zhdukim te huajt, veglat e te huajve dhe keta anormalet pederast te degjeneruar. Kupa nuk mban me uje

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.