• |
ide | kryesore

Covid-19 në Kosovë/ Një viktimë dhe 21 të infektuar në 24 orët e fundit

Arkiva

Në njoftimin zyrtar të autoriteteve shëndetësore të Kosovës, thuhet se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 21 persona të infektuar me Covid-19. Për fat të keq, nuk e ka fituar betejën me virusin 1 qytetar.


Sa i përket të shëruarave ato janë 16, ndërsa numri i rasteve aktive është 445.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.