• |
ide | kryesore

Ndërron jetë anëtari i ekipit të “Indiana Jones”

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se një punonjës ka ndërruar jetë në xhirimet e filmit ” Indiana Jones 5 .


Sipas “The Sun”, bëhet fjalë për Nic Cupac, i cili u gjet i pajetë në një hotel ku po qëndronin anëtarët e grupit të xhirimit në qytetin Fes të Marokut. Nga informacionet e para, thuhet se vdekja e tij ka ardhur për shkaqe natyrale.Cupac ka punuar në disa në filmat si: Guardian Of Galaxy dhe Solo: A Star Wars Story. Filmi është parashikuar të publikohet në vitin 2023,Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.