• |
ide | kryesore

U zhvesh në shesh/ Arrestohet në Moskë aktorja e filmave “me pullë të kuqe”

-Instant, Arkiva, Lapsi Leaks

Autoritetet ruse kanë arrestuar një aktore të filmave për të rritur e cila u zhvesh dhe realizoi një foto me katedralen e Kremlinit në sfond. 20-vjeçarja e njohur si Rita Fox, njoftoi se u ndalua për “huliganizëm” pas zemëratës së gjerë në rrjet për imazhet e postuara në rrjetet e saj sociale.


“Jam burgosur për 14 ditë. Më kanë dënuar për huliganizëm të rangut të vogël, sipas akuzës së shkruar” – shkroi ajo. Vetë autoritetet ruse nuk kanë konfirmuar arrestimin e saj.


Në gusht, blogerja Elena Nikiforovskaya u dënua me tre ditë burg pasi ishte zhveshur prapa hyrjes së një departamenti policie. Ajo kishte publikuar foto ku kishte nxjerrë të pasmet e saj edhe në pjesë të tjera të qytetit, duke përfshirë edhe para një ndërtese tjetër qeveritare.

Обнажившую ягодицы у отдела полиции москвичку арестовали на 5 суток Елена Никифоровская арестована после ню-фотосессии у полиции

Aktorja duket se ishte frymëzuar nga modelja e Instagramit, Anastasia Chistova e cila shkaktoi zemërim javës kur me të dashurin bënin poza provokuese para një katedraleje në Sheshin e Kuq.

Imazhet tregonin modelen duke simuluar veprime seksuale me të dashurin teksa mbante veshur një xhaketë policie. Çifti mori një gjobe të konsiderueshme. ©LAPSI.al

Russian Tik-Toker and his girlfriend are jailed for 10 months, Know why |  NewsTrack English 1 Tajik TikToker Jailed For Simulating Sex Act With Girlfriend in Front of  Cathedral

1 Comment

  1. Kurva te degjeneruara ruse.

    Sllavet mbahen per kurva te medha.

    Vetem mos bashkimi i Shqiptareve dhe ngjarjet gjeopolitike kane bere qe Shqiptaret te mos sundojne ndaj sllaveve ne shekullin e 20.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.