• |
ide | kryesore

Adele fotografohet për herë të parë në Mbretërinë e Bashkuar me partnerin e saj

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja e njohur Adele dhe partneri i saj Rich Paul janë fotografuar për herë të parë së bashku në Mbretërinë e Bashkuar.


Dyshja të cilët e bënë publike lidhjen në fillim të këtij viti kanë udhëtuar nga Los Angeles për shfaqjen e Adele në Palladium të Londrës që do të mbahet javën e ardhshme. Ata janë parë teksa largoheshinnga restoranti kinez “Kai” në Mayfair pasi kishin shijuar darkën, të shoqëruar nga disa pjesëtarë të stafit të këngëtares.


Image

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.