• |
ide | kryesore

EMRI/ Arrestohet autori i vrasjes në Elbasan

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Është arrestuar autori i vrasjes me thikë të një 28-vjeçari mbrëmjen e së premtes në qytetin e Elbasanit dhe plagosjes së vëllait të tij. Personi i arrestuar është Ardit Hida 24 vjeç.


Viktima është Florenc Kovaçi ndërsa i plagosur është dërguar në spital në gjendje të rëndë vëllai i tij Mikele Kovaçi, 19 vjeç.


Vëllezërit janë përleshur me një grup tjetër deri në përdorimin e armëve të ftohta. Shkak për përplasjen thuhet se është bërë një vajzë. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.