• |
ide | kryesore

Dua Lipa ,artistja e vetme që ka qëndruar më së shumti në top 10 të “Billboard”

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Dua Lipa ka arritur një tjetër sukses me këngën e saj “Levitating”.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram, Dua ka publikuar një njoftim nga një faqe e fansave të saj në të cilën thuhet se kënga po qëndron në “Top 10” të top-listës “Billboard Hot 100” dhe këtë javë. Këngëtarja  publikoi “Levitating” në bashkëpunim me DaBaby, në tetor të vitit të kaluar, dhe deri tani ka grumbulluar mbi 393 milionë klikime në YouTube.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.