• |
ide | kryesore

Shtohen zërat për një romancë mes Kim Kardashian dhe Pete Davidson

-Instant, Paparazzi, Slider

Kim Kardashian dhe aktori Pete Davidson kanë nxitur sërish dyshimet për një romancë dashurie.


Dyshja është fotografuar duke darkuar së bashku në New York në një restorant luksoz të quajtur “Zero Bond”. Një burim i cili ndodhej në të njëjtin restorant tregoi për “Page Six” se Kim dhe Pete dukeshin vërtet të afeksionuar me njëri-tjetrin.Gjithashtu burimi tregoi se më pas atyre iu bashkua gjithashtu një grup më i madh miqsh në tryezë dhe Kim u largua nga darka me shoqen e saj dhe tre anëtarë të ekipit. Kardashian dhe Davidson nxitën fillimisht aludimet për një lidhje pasi u panë për herë të parë në një park lojërash.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.