• |
ide | kryesore

“Debil, injorant, kafshë! Polic je ti?” Video kur gazetarja Anila Hoxha gati bie në greminë

Arkiva, Syri i Lapsit

Një incident ka ndodhur në vendin ku u gjet trupi i pajetë i biznesmenit Ruzhdi Hoxha këtë të shtunë. Gazetarja Anila Hoxha dhe kameramani që e shoqëronte për pak kanë përfunduar në humnerë, pasi një polic i ka shtyrë të dy për t’i hapur rrugën furgonit të policisë që po kalonte aty pranë.


E tronditur nga ajo që ka ndodhur, gazetarja e ka quajtur policin një “kafshë”, “debil” dhe “injorant”, duke e pyetur vazhdimisht nëse është polic apo jo, e tronditur nga veprimi që ai kishte kryer dhe që fatmirësisht përfundoi pa pasoja të rënda. Video e publikuar nga Top Channel mund të shihet KETU.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu