• |
ide | kryesore

Gjatë ndjekjes goditi me makinë në këmbë policen, arrestohet 21-vjeçari në Durrës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një i ri ka rënë në pranga, pasi akuzohet se ka goditur me makinë një punonjëse policie. Ngjarja ndodhi në lagjen Nr.1 në Durrës.


Burime zyrtare nga policia bënë me dije se gjatë ndjekjes nga policia pasi nuk i është bindur urdhrit për ndalim të dhënë nga efektivit, në kohën që është ndaluar nga patrulla për verifikim, shtetasi Bruno Meta, 21 vjeç, ka goditur me mjetin e tij në këmbë punonjësen e policisë me inicialet B.Gj.


Nderkohe shtetasit Artmirnejdi Kasaj, dhe Staf Gaçi, 26 vjeç, kanë kundërshtuar në bashkëpunim veprimet e punonjësve të policisë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu