• |
ide | kryesore

Akademi për çobanët/ Plas gallata me MEME në internet

-Instant, Arkiva, Pikante

Deklarata e ministres së Bujqësisë Frida Krifca se “do të hapej një akademi për barinjtë ka shkaktuar reagime të shumta në internet.


Siç ndodh shpesh në këto raste nuk kane munguar edhe MEME-t pikante. Më poshtë disa prej tyre. ©LAPSI.al


May be an image of one or more people and text May be a meme of 9 people and text No photo description available. May be an image of 3 people and text May be an image of one or more people, people standing, outdoors and text May be an image of 9 people and text May be an image of 1 person, outdoors and text May be an image of outdoors and text

 

May be an image of standing and outdoors

 

2 Comments

  1. Coban eshte puna me fisnike dhe e paster e te gjithe puneve qe njerzimi ka bere ne shekuj.

    Hajdutet politikane nuk meritojne te quhen coban qoft edhe ne meme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu