• |
ide | kryesore

Neymar reagon për vdekjen e këngëtares braziliane: Refuzoj ta besoj

-Instant, Paparazzi, Slider

Futbollisti brazilian, Neymar ka reaguar së fundmi ndaj ndarjes nga jeta të këngëtares Marilia Dias Mendonca.


Pas lajmit , Neymar shkroi në Twitter me një emoji duke qarë: “Refuzoj të besoj, refuzoj”.Ndërkohë, ai ka ndarë edhe një video në Instagram, ku shihet në skenë me këngëtaren, teksa ajo i këndon këngën e ditëlindjes.”Një nga surprizat më të mira që kam pasur në jetën time. Të kisha ty që që më këndoje këngën e ditëlindjes për mua, çfarë nderi.Ti  shënove emrin tënd në Brazil dhe në botë!Unë do të jem fansi yti përjetshëmU prefsh në paqe!”ka shkruar futbollisti. Marilia ndërroi jetë në një aksident ajror bashkë me producentin dhe xhaxhain e saj.


 

 

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.