• |
ide | kryesore

Video/ Kap me shkelma termusin e ujit nga nervat, rrezikon dëmtimin: shikoni çfarë i ndodh Latifit

-Instant, Sport, Video

Nerva të tendosura në kampin e Vllaznisë, pas barazimit 1-1 në Rrogozhinë me Egnatian. Barazimi i tretë radhazi ka kosto jo vetëm në renditje por edhe brenda grupit skuadër dhe në minutën e 76 protagonisti u bë Liridon Latifi. Lojtari është thirrur në pankinë nga ekniku Brdaric, por nuk e ka marrë fare mirë zëvendësimin. 27 vjeçari ka kapur me shkelma termusin e ujit, por ka rrëshqitur duke u rrëzuar brenda në pankinën, duke rrezikuar edhe të dëmtohej rëndë. Reagimi nuk mbeti me aq, sepse sulmuesi në mënyrë demostrative iu drejtua dhomave të zhveshjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu