• |
ide | kryesore

FOTO/ Femrat mahnitëse të Jack Grealish: ylli i City nuk shënon vetëm në fushë

-Instant, Sport

Jack Grealish e ka pasur botën poshtë këmbëve e tij në vitin 2021. Ai u bë një hero kombëtar gjatë Euro 2020, vulosi një transferim rekord në Britani prej 100 milionë paund te Man City dhe ka dalë me disa nga femrat më mahnitëse të Anglisë. Siç zbulohet nga The Sun, Grealish ka shijuar ‘takime sekrete’ me yllin e Inbetweeners, Emily Atack. Ai ka qenë gjithashtu subjekt i vëmendjes nga një sërë yjesh të Love Island, ndërsa edhe fituesja e US Open Emma Raducanu dëshiron të jetë e dashura e tij.


Le të hedhim një vështrim te disa nga mikeshat mahnitëse të Jack.


EMILY ATACK
Një shok i sulmuesit të Citizens ka thënë se dyshja ka dolë në takime sekrete dhe kanë shkëmbyer mesazhe për gjashtë javët e fundit. Pas DMing në Instagram, të dy këmbyen numrat në shtator, duke e bërë njëri-tjetrin për të qeshur në FaceTime dhe WhatsApp – ndërsa asi i Man City ka vizituar North London pad-in e saj.

SASHA ATTWOOD
Grealish, 26 vjeçar, është me të dashurën e tij Sasha Attwood për pjesën më të mirë të dhjetë viteve të fundit. Çifti është njohur me njëri-tjetrin në moshën 13-vjeçare, përpara se të dilnin për herë të parë tre vjet më vonë. Modelja Sasha ka publikuar së fundmi foto të dyshes duke shijuar një mbrëmje filmi teksa festonin përvjetorin e tyre.

LILLIE HAYNES
Ylli joshës i Love Island, Lillie Haynes u trondit kur pa Grealish të pëlqente një numër të madh fotosh të saj në Instagram. Një burim i afërt me Lillie-n i tha Mail në gusht: “Lillie nuk mund të besonte se Jack e dinte se kush është ajo, e jo më pastaj të gjente kohë për t’i pëlqyer fotot e saj në Instagram. Megjithatë, ajo u nuk u komplimentua me të dhe shpreson se një ditë rrugët e tyre do ta kryqëzohen në mënyrë që ajo të mund ta pyesë atë për këtë.”

ELLIE BROWN
Si fans i Casa Amor, Grealish festoi me një tjetër ish-yll të një Vile tjetër, jo Aston, gjatë verës. Jack dhe Ellie Brown u panë duke biseduar në një festë në Mançester në gusht, përpara se të shkonin së bashku në klub. Dyshja me stil ishte duke festuar me miqtë e përbashkët, përfshirë futbollistët Riyad Mahrez dhe Danny Simpson.

NATALIA ZOPPA
Grealish e provoi me një tjetër ish-yll të Love Island, Natalia Zoppa, nëse mund të besohet ish-i dashuri i 22-vjeçares, Hass Saleh. Në një video në TikTok, ai pohoi: “A thua se sot nuk mund të bëhej më e çuditshme, lojtari më i mirë në Premier League u përpoq të bisedonte me shpirtin tim.” Ish-ylli i Aston Villa i dërgoi mesazh të drejtpërdrejtë bukuroshes së 2020 Love Island me një emoji të dorës që tundet – e konsideruar nga Hass si një bisedë.

JENA FRUMES
Modelja e mrekullueshme Jena Frumes i bëri gjuhët të flasin në vitin 2019, kur postoi një selfie piktoreske me Grealish. Por të dy sipas fjalëve janë thjesht shokë të ngushtë, gjë që Jena u mundua ta bënte të qartë në Twitter. E pyetur nga një tifoz i patakt nëse do t’i jepej futbollistit, ajo u përgjigj: “Absolutisht jo, vetëm miq.”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu