• |
ide | kryesore

Risitë e Love Story 2: 4 fronistë dhe një konkurrente e divorcuar me fëmijë

-Instant, Paparazzi, Slider

Mbrëmjen e sotme ka nisur sezonin e dytë LOVE STORY në televizionin Klan.
Në fillim të mbrëmjes, Alketa Vejsiu ka treguar ndryshimin që ka pësuar programi këtë sezon.
Përveç shtimit të vajzave dhe djemve konkurrentë, sezoni i dytë sjell në fron 2 vajza dhe 2 djem.

Përgjatë videove të prezantimit, konkurrentet vajza e djem kanë treguar mbi veten e tyre, por ajo që na ra në sy ishte Anxhela, e cila rrëfeu disa detaje interesante për jetën private.
Në bashkëbisedim me Xhonin, Anxhela tregoi se është mama e një fëmije dhe është e divorcuar.


Një rast ky i pazakontë për ekranet shqiptare, por në Love Story duket se do të na duhet të përballemi me situata të paparashikuara.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu