• |
ide | kryesore

Adele flet për lidhjen e re: Është hera e parë që e dua veten

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja e njohur Adele ka folur së fundmi për romancën e saj me Rich Paul.


Në një intervistë me Oprah Winfrey, Adele u shpreh se ndihet shumë mirë me të.Ai është thjesht gazmor. Ai është gjithmonë në humor, ai është i qeshur, dhe shumë i zgjuar. E dini,  është shumë, shumë i zgjuar. Është e pabesueshme ta shikosh atë të bëjë atë që bën”, deklaroi këngëtarja.Gjithashtu ajo zbuloi se kjo marrëdhënie është hera e parë që ajo e do veten dhe ishte e hapur për të dashur dhe për t’u dashur nga dikush tjetër.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.