• |
ide | kryesore

FOTO+VIDEO/ Vritet një biznesmen shqiptar në Greqi, plagoset një tjetër

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së martës në Nice të Greqisë.


Në një atentat me armë pranë një karburanti, një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur.


Sipas mediave greke viktima dhe i plagosuri janë biznesmenë shqiptarë, por nuk jepet identiteti.

Të njëjtat burime shkruajnë se i plagosuri është në gjendje të rëndë në spital.

Pak më vonë, makina e autorëve, një BMW e cila dyshohet e vjedhur është gjetur e djegur në Avenue Kifissos. ©LAPSI.al

nikaia-main_2 nikaiaaa__3_ nikaia__4_ nikaia__2_

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.