• |
ide | kryesore

Kendall Jenner kritikohet nga fansat për veshjen e saj (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Kendall Jenner është kritikuar së fundmi nga fansat e saj.


Kendall mori pjesë së fundmi në dasmën e mikeshës  Lauren Perez  së bashku me Bella Hadid dhe Hailey Bieber. Modelet postuan në rrjetet sociale fotografi nga dasma ,por ajo cfarë tërhoqi vëmendjen e fansave ishte  fustani i Jenner nga Mônot me prerje trekëndore në pjesën e sipërme.Ata kanë komentuar në fotot e publikuara se veshja e Jenner ishte e papërshtatshme.“Unë e dua Kendall. Por, a është ajo e dashuruar me dhëndrin apo diçka tjetër?”, shkroi një person në Instagram. “Ajo duket e mrekullueshme!. Por për dasmë? Jo!!!! Patjetër jooo.”, shkroi një tjetër.


Kendall Jenner, Hailey Bieber, and Bella Hadid Show You How to Be the Most Risqué Wedding Guests | Vogue

 

Kendall Jenner Goes OVERBOARD . . . Wears A Str*pper Dress To Friend's Wedding!! – Breaking News Today

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu