• |
ide | kryesore

VIDEO E PLOTË/ Sherri mes Salianjit dhe Braçes për përgjimet e Rezart Taçit

Arkiva, Lajme, Syri i Lapsit, Të fundit, Video


Erjon Braçe dhe Ervin Salianji janë përfshirë sot në një përplasje që për pak degradoi në një sherr fizik për shkak të një pyetjeje të deputetit të opozitës nëse Erjon Braçe ishte zv.kryeministri që përmendej në përgjimet e Antimafias italiane për Rezart Taçin.

Braçe tha pas sherrit se ai kurrë nuk kishte folur me Taçin, ndërsa kishte qenë një nga denoncuesit më të mëdhenj të aferës së ARMO-s.


3 Comments

  1. keta duan te te hedhin hi syve, e dine te gjith qe eshte direkt familja Berisha e lidhur me Tacin dhe me aferen e armos ky tipi akuzon Bracen hahaha

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *