• |
ide | kryesore

Publikohet traileri zyrtar i ‘Spider -Man: No Way Home’

-Instant, Paparazzi, Slider


Së fundmi është publikuar traileri zyrtar i filmit  ‘Spider-Man: No Way Home’.

Pas ngjarjeve në “Spider-Man: Far from Home”, në të cilën identiteti i Peter iu zbulua të gjithë botës, ai kërkon ndihmën e Dr. Strange, një rol i luajtur nga Benedict Cumberbatch për ta bërë botën në mënyrë magjike të harrojë se kush është Spider-Man. Gjatë procesit, ata aksidentalisht thyejnë multiversin, duke lejuar kundërshtarët e Spider-Man : Doctor Octopus, Electro dhe Green Goblin që ta gjejnë atë.Filmi pritet të publikohet më  17 dhjetor 2021.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *