• |
ide | kryesore

Qëllohet për vdekje reperi amerikan

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar se reperi Young Dolph është vrarë në Memphis, SHBA.


Lajmi është konfirmuar edhe nga policia e Memphis të cilët kanë treguar se sipas një dëshmitari okular reperi u qëllua nga persona të paidentifikuar teksa po hynte në një dyqan. Young Dolph emri i vërtetë i të cilit është Adolph Robert Thornton ka qenë në shënjestër e një atentati dhe në të kaluarën.Në vitin 2017, ai u godit nga plumba të shumtë teksa ndodhej jashtë një dyqani këpucësh në Hollywood, duke marrë plagë në krahë.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu