• |
ide | kryesore

Will Smith habit fansat me pamjen e tij (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori i njohur Will Smith ka habitur së fundmi fansat me paraqitjen e tij.


Aktori mori pjesë në” The One Show “përmes një videoje “live” për të promovuar filmin e tij të ri King Richard.Por,ajo cfarë tërhoqi vëmendjen e ndjekësve ishte  pamja e tij  dhe tiparet e lëmuara duke komentuar se ai dukej njësoj si kur debutoi në serialin televiziv NBC The Fresh Prince of Bel-Air.Will u shfaq në emisionin BBC për të diskutuar filmin e tij të fundit King Richard, i cili bazohet në jetën e Richard Williams, i cili ndihmoi vajzat e tij, Serena dhe Venus Williams, të ecnin në jetën e tyre si atletë profesionistë.


will-smith-one-show

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.