• |
ide | kryesore

Dua Lipa zbulon sekretin që përdor për kujdesin e lëkurës

F1, Paparazzi, Stil

Së fundmi, këngëtarja e njohur Dua Lipa ka zbuluar rutinën e saj të bukurisë.


Në një intervistë të dhënë së fundmi për “Allure”,Dua ka treguar se përdor rregullisht furçën e dhëmbëve.“Unë përdor një furçë dhëmbësh me të cilën bëj skrub buzët. Me furçë dhëmbësh dhe pak pluhur sysh të errët mbush vetullat. Kur isha në shtëpi në Londër i zbulova këto kur nuk kisha furça makeupi”, u shpreh këngëtarja.


dua lipa, skincare and beleza - image #6122647 on Favim.com

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu