• |
ide | kryesore

Iman flet për David Bowie: Nuk do të martohem kurrë, ai është ende burri im

-Instant, Paparazzi, Slider

Modelja e njohur Iman, ka folur së fundmi për martesën e saj me këngëtarin e ndjerë David Bowie.


Në një intervistë për ‘People’, modelja tregoi se u njohur me Bowie  në një takim të organizuar nga një mik i përbashkët në Los Angeles dhe për të kishte qenë dashuri me shikim të parë.“Nuk kisha ndërmend të shkoja në Los Angeles. Nuk është një nga vendet e mia të preferuara. Por personalisht besoj tani se ishte fati im. “Fati më thirri të shkoja atje për të takuar Davidin”, u shpreh modelja. Gjithashtu ajo zbuloi se nuk do  të martohet kurrë sepse David ishte, është dhe do të jetë përgjithmonë burri i saj. Këngëtari ndërroi jetë më 10 janar 2016 pas një beteje me kancerin e mëlcisë.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu