• |
ide | kryesore

Modelja e njohur i jep fund romancës me aktorin

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se modelja Kaia Gerber dhe aktori Jacob Elordi i kanë dhënë fund romancës së tyre.


Një burim ka treguar për “Us Weekly” se ndarja erdhi për shkak të angazhimeve të tyre dhe dyshja nuk po kalonte shumë kohë së bashku. Megjithatë, sipas burimit mes tyre nuk ka asnjë hatërmbetje dhe kanë vendosur të jenë miq. Gerber dhe Elordi u lidhën në shtator të vitit 2020. Në nëntor të 2020 ata u shfaqën për herë të parë në publik  të veshur si Priscilla dhe Elvis Presley për ‘Halloween’.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.