• |
ide | kryesore

Dua Lipa fiton çmimin “Artistja Ndërkombëtare e Vitit” në NRJ Music Awards

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Dua Lipa ka ndarë së fundmi një lajm të gëzueshëm me fansat e saj.


Përmes rrjetit të saj social ,Instagram,Dua ka zbuluar se  ka fituar çmimin “Artistja Ndërkombëtare e Vitit” në ceremoninë e ndarjes së cmimeve ‘ NRJ Music Awards’.Ajo ka publikuar lajmin dhe ka falenderuar të gjithë ndjekësit për mbështetjen.“Faleminderit dashuritë e mia”, ka shkruar ajo në postim.’NRJ Music Awards’ marrin pjesë disa nga emrat më të mëdhenj të muzikës franceze dhe artistët ndërkombëtar çdo vit. Fituesit zgjedhën përmes votave të publikut.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.