• |
ide | kryesore

FOTO/ Mertens humb 3-3 i vetëm me portierin, Spalletti shembet përtokë

-Instant, Sport

Napoli pati një shans të madh në minutën e 97 për të barazuar ndeshjen në San Siro ndaj Interit, por Mertens, në krosimin e Anguissas, ngriti shumë shënjestrën, duke falur Handanovic. Një gol që dukej se ishte shënuar tashmë dhe në vend të shihte rezultatin 3-3, gabimi i belgut bëri që Spalletti të shembej përtokë i dëshpëruar, gjest i përjetësuar menjëherë nga fotografët dhe i bërë menjëherë viral.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu