• |
ide | kryesore

Jennifer Lawrence shfaqet në publik me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja e njohur Jennifer Lawrence është shfaqur në publik me barkun e rrumbullakosur për të promovuar filmin e saj të ardhshëm.


 Aktorja mori pjesë në një shfaqje në Ross House në Los Angeles për filmin e saj të ardhshëm në Netflix “Don’t Look Up”, që do të dalë në dhjetor.Përveç Lawrence, pjesë e eventit ishin dhe regjisori/shkrimtari i filmit Adam McKay ,aktorët  Leonardo DiCaprio, Meryl Streep dhe Jonah Hill, si dhe të ftuarit James L. Brooks, Regina Hall, Chloe Zhao, Kyle MacLachlan, Robert Pattinson dhe Suki Waterhouse.Filmi ‘Dont Look Up’ do të publikohet më 10 dhjetor.

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu