• |
ide | kryesore

Kanye West, i lënduar nga romanca e Kim me aktorin e njohur

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperi Kanye West ka reaguar së fundmi ndaj romancës së Kim Kardashian me aktorin Pete Davidson.


Disa burime kanë treguar për mediat se,Kanye nuk  është aspak i kënaqur nga gjithë kjo që po ndodh.“Kanye  nuk e priti mirë kur pa Kim duke u mbajtur për dore me Pete. Dhe atij nuk i pëlqeu aspak. Ai i  ka kërkuar Kim që të jetë “e përmbajtur” e të mos e tregojë dashurinë në publik derisa derisa divorci të finalizohet, pasi kjo nuk do të dukej mirë për familjen”, u shprehën burimet.Aludimet për një lidhje mes Kardashian dhe Davidson  nisën pasi ata u panë për herë të parë duke u kapur për dore në një xhiro në Knott’s Scary Farm në Kaliforninë Jugore më 29 tetor, menjëherë pas pjesëmarrjes së  saj  në “SNL”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu