• |
ide | kryesore

Blake Lively zbulon arsyen pse nuk konsumon alkol

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja e njohur Blake Lively ka folur së  fundmi për linjën e saj  “Betty Buzz” .


Në  intervistë , aktorja zbuloi se në fakt ajo nuk konsumon alkool dhe për këtë arsye disa ishin skeptik nëse kjo sipërmarrje do të  kishte sukses. “Nuk pi sepse nuk më pëlqejnë efektet e alkoolit. Më pëlqen të jem sociale. Më pëlqejnë njerëzit që mblidhen së bashku. Kuptova se ndonjëherë duke mos pirë, gjëja që ishte interesante ishte se ishte paksa tjetërsuese.Por,kur filluam të flisnim për herë të parë për këtë kompani, një nga bisedat që dolën ishte: “A do të ketë sukses, sepse ti nuk pi dhe mikserat janë bërë për t’u përzier me alkool? Dua të them, Ky është emri i tyre. Pra, a do të keni besueshmëri në këtë hapësirë si dikush që nuk pi?” Dhe unë thashë: “Po, sepse ndihem sikur jam dikush që me të vërtetë i pëlqen shija”, u shpreh Lively.”Betty Buzz”,  pesë shije të pijeve që mund të përzihen me pije alkoolike. Linja e saj – ujë tonik, grejpfrut me gaz, soda me limon, limon të gazuar dhe birrë me xhinxher  ofrohet aktualisht në 12 pako për 29,99 dollarë.


Blake Lively honors her family with launch of non-alcoholic sparkling mixer Betty  Buzz – Aktuelle Boulevard Nachrichten und Fotogalerien zu Stars, Sternchen,…

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.