• |
ide | kryesore

FOTO/ Super ‘shpatarja’ e Italisë e përfolur për flirtet me Higuain e Zaniolon befason: “Kam shkuar vetëm me një”

-Instant, Sport

Antonella Fiordelisi, e freskët nga eksperienca në emisionin Scherzi a Parte, në Instagram ka mohuar zërat insistues për flirtet e saj me Gonzalo Higuain dhe Nicolo Zaniolo: “Nuk kam qenë kurrë me këta dy lojtarë, madje, në përgjithësi nuk kam qenë kurrë në shtrat me futbollistë. Ndoshta me një, por nuk ishte as Zaniolo dhe as Higuain”.


Fiordelisi është një skermiste dhe modele, e njohur për publikun për sukseset e saj sportive dhe flirtet e famshme të supozuara me Amedeo Barbato dhe Gonzalo Higuain. Ajo ishte e fejuar me Francesco Chiofalo dhe aktualisht është në lidhje me Carlos Corona, djali i Fabrizios.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu