• |
ide | kryesore

VIDEO nga shtëpia e Klodian Çalamanit, monstrës që vrau fëmijën 8 vjeç

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Pamje nga banesa e Klodian Çalamanit dalin në media.


Edhe pse nuk duhej të hynin në shtëpinë e të akuzuarit për vrasjen brutale të 8-vjeçarit, familjarë dhe gazetarë e kanë shkelur këtë rregull.


Lexo më tej: Historia/ Konflikti që monstra Klodian Çalamani pati me babain e fëmijës që vrau 

Pamjet që ka siguruar Lapsi.al tregojnë një shtëpi të vjetër, të lënë pas dore, ku jetonte 38-vjeçari Çalamani. ©Lapsi.al 

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu