• |
ide | kryesore

PD prezanton planin e hetimit për zgjedhjet

-Instant, Lajme, Të fundit

Partia Demokratike ka prezantuar planin e hetimit për zgjedhjet.


Gjithashtu PD njofton se brenda një muaji do të thirren dëshmitarë drejtues më të lartë të qeverisë, të SPAK dhe Bashkisë së Tiranës.


Kujtojmë se këtë të mërkurë në mbledhjen e Komisionit Hetimor për zgjedhjet e 25 prillit, kryetari i Komisionit Enkelejd Alibeaj, gjithashtu njoftoi Erion Veliaj dhe Dritan Leli, do të paditen për shpërdorim detyre, pasi kanë refuzuar të informacionin për punësimet dhe shpërblimin e tërmetit.

1 Comment

  1. HETIM I ZGJEDHJE MBAS 7 MUJASH MBASI JANE BA ZGJEDHJE , TALLJE DHE CINIZEM.
    HETIMI I ZGJEDHJE PER MASKARADEN E PERVERSIT DUHEJ BA QE NE FILLIM QE TE ISHIN TE BESUSHEM .
    PD ZYRTARE DUKET BASHKEPUNON ME PERVERSIN , FATKEQSISHT.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu