• |
ide | kryesore

Dua Lipa zbulon projektin e saj të ri

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Dua Lipa ka zbuluar së fundmi projektin e ri me fansat e saj.


Gjatë një interviste për ‘British Vogue’, këngëtarja ka treguar se do të lancojë një platformë të quajtur ‘Service95’,  e cila do të përfshijë një buletin javor, faqe interneti dhe podcast. Fotografitë e mia janë një blog për jetën time. Tani do të ketë një faqe interneti ku njerëzit mund të shkojnë dhe të kërkojnë në të vërtetë gjithçkaDo të ketë shumë zëra të ndryshëm, artikuj interesantë dhe shënimin tim personal për atë që kam bërë dhe çfarë kam zbuluar”,u shpreh Dua. Service95 do të lansohet në fillim të vitit 2022.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu