• |
ide | kryesore

Durrës/ Efektivi i policisë përplas me makinë një 3-vjeçar

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident është regjistruar këtë të enjte në Durrës, ku një punonjës policie, duke drejtuar automjetin e tij privat, ka aksidentuar një fëmijë të mitur 3 vjeç. Policia bën me dije se ngjarja ak ndodhur rreth orës 12:00, në lagjen nr. 13  të qytetit bregdetar.


“Rreth orës 12:00, në lagjen nr. 13 Durrës, shtetasi L. L., punonjës policie, duke drejtuar automjetin e tij privat, ka aksidentuar një fëmijë të mitur 3 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”, njofton policia.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu