• |
ide | kryesore

FOTO/ Arrestohet mësuesja që u dërgonte nxënësve foto intime

-Instant, Arkiva, Lapsi Leaks

Një mësuese zëvendësuese në një shkollë në Cleveland të SHBA vetëm 19 vjeç u arrestua nga policia.


Emily Durden akuzohet se u dërgonte foto dhe video intime nxënësve të saj të moshës 13 dhe 14 vjeç.


Ajo akuzohet për sjellje të papërshtatshme me nxënësit, shfrytëzim seksual dhe akuza për shfaqje të materialeve të dëmshme për një të mitur.

Një nxënës u tha prindërve në lidhje me materialin e papërshtatshëm dhe ata thirrën menjëherë drejtorinë e shkollës.

Mediat amerikane raportojnë se pas arrestimit mësuesja u lirua pasi pagoi një garanci prej 50 mijë dollarësh.

19-vjeçarja duhet të qëndrojë larg shkollës dhe të mos kontaktojë me nxënësit. ©LAPSI.al

Former sub in Cleveland County arrested: Emily Durden | wcnc.com Gota News - E punësuan si zyshë zëvendësuese, 'tërbon' të miturit me foto  intime në privat

2 Comments

  1. Ne kohen tone jemi lut per ndonje foto te mesuseve..kjo i dergoka gratis..dhe e denojne..Ku jemi katandisur :p

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.