• |
ide | kryesore

Hailey Bieber, së shpejti me një linjë kozmetike

-Instant, Paparazzi, Slider

Modelja e njohur ,Hailey Bieber ka zbuluar së fundmi  sipërmarrjen e saj të re.


Në një intervistë, Hailey ka treguar se do të lancojë  një linjë kozmetike, të quajtur “Rhode”.“Unë jam duke punuar në fushën e bukurisë me krijimin e një kompanie timen. Ne kemi punuar për këtë që nga fillimi i pandemisë, gati dy vjet më parë, dhe për herë të parë ndjej se jam në vendin e duhur, në kohën e duhur.”u shpreh modelja.roduktet që do të përfshihen në linjën e saj janë produkte për kujdesin e trupit, parfume dhe make up.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu