• |
ide | kryesore

Marina Vjollca ndan foton e parë pas lindjes, zbulon emrin e vajzës

-Instant, Paparazzi

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë ndarë së fundmi fotot e para vetëm pak orë pasi u bënë prindër për herë të parë.


Përmes rrjetit social,Instagram, moderatorja dhe reperi publikuan të njëjtin imazh dhe zbuluan emrin e vajzës së  tyre.“Faleminderit Zotit që na bekoi me një engjëll si ti, Jeta jonë. MARGET SELIMI 24/11/2021”, ka shkruar cifti në postim.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu