• |
ide | kryesore

Më kanë vjedhur paratë/42-vjeçari bën kallzim të rremë, i gjendet kanabis e plumba

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 42-vjeçar është arrestuar ditën e sotme në Tepelenë, pasi ka bërë kallzim të rremë në polici se i kanë grabitur një shumë parash në banesë. Ndërkohë, gjatë kontrolit që policia ushtroi në shtëpinë e 42-vjeçarit, A.S., iu gjetën hashash e plumba.


“Materialet në ngarkim të shtetasit A. S. i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprat penale “Kallëzim i rremë”, “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” dhe “Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armëve luftarake dhe e municionit”, njofton policia.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu