• |
ide | kryesore

Rama: Nesër mbledhja e përbashkët e dy qeverive Shqipëri-Kosovë në Elbasan

-Instant, Lajme, Të fundit

Ditën e nesërme (26 nëntor) do të zhvillohet mbledhja e përbashkët e dy qeverive Shqipëri-Kosovë. Lajmin e ka dhënë kryeministri Edi Rama përmes një postimi në rrjetet sociale. Teksa e shoqëron njoftimin me flamujt e të dyja vendeve, Rama gjithashtu tregon se kjo mbledhje do të zhvillohet në qytetin e Elbasanit.


“Nesër mbledhja e përbashkët e dy qeverive në Elbasan”- shkruan Rama në postimin e tij


2 Comments

  1. Sali Berisha eshte ne esence nje enverist pa Enverin, nje temperament parapolitik me natyre terroriste; moralisht dhe financiarisht, i korruptuar, nje mbetje politike e izoluar ne pritje te ndeshkimit qe do te vulose perfundimisht mbylljen e nje kapitulli te erret ne historine shqiptare.

    Karburanti per tanket serbe, prishja e zgjedhjeve te 26 Majit, 150 viktimat e Tropojes, 28 te vraret e Gerdecit, 4 protestuesit e pafajshem te 21 janarit te ekzekutuar nga snajperet e tij, apo ish te perndjekurit e vetdjegur rrugeve te Tiranes, jane pikat me te zeza ne jeten e tij politiko-gotike, por jo te vetmet…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu