• |
ide | kryesore

Zbulohet e vërteta e pjesëmarrjes së Britney Spears në filmin e këngëtarit të njohur

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja e njohur Britney Spears nxiti së fundmi dyshimet se do të shfaqej në serialin e ri të The Weeknd, “The Idol”.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram,Britney tregoi për fansat se sapo kishte përfunduar së xhiruari një film me të njëjtin emër. Mirëpo disa burime kanë treguar për “TMZ” se asaj nuk i është kërkuar të bashkohet në filmin e këngëtarit. Ekipi i saj gjithashtu nuk është i sigurt se cilit film i referohet në mbishkrimin e saj. Ndërkohë është zbuluar se në ‘The Idol” do të marrin pjesë  vajza e Johnny Depp, Lily-Rose Depp, Elizabeth Berkley dhe Anne Heche.


 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.