• |
ide | kryesore

Aksidenti i eskortës së Berishës në Laç/ Policia: Një makinë hyri kundravajtje

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Lezhës ka dhënë detaje se si ndodhi aksidenti i eskortës së ish-kryeministrit Sali Berisha në Laç. Sipas policisë një makinë ha hyrë kundravajtje dhe ka goditur 2 makina duke shënuar 2 të lënduar, shtetas nga Kosova.


Policia thotë se “në aksin rrugor Milot- Fushë Mamurras, mjeti me drejtues shtetasin A.M., ka goditur mjetin me drejtues shtetasin S.L., e më pas ka goditur mjetin shoqërues të eskortës deputetit S.B.


Si pasojë kanë marrë dëmtime të lehta 2 shtetas banues në Kosovë. Një grup hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes” – thotë policia. ©LAPSI.al

6 Comments

  1. Nuk dinë se ku të mbështeten dhe cilin të mbështetin, pasi loja është zhbërë, letrat po hapen keqas dhe trekëndëshi i përplasjes, në fakt i së keqes është kundërvënë ndaj njëri tjetrit. Meta është sozia lësëiste e Berishës, Berisha është sozia demokratikase e Metës, Basha ishte pinjolli i dashur i Berishës dhe miku lakmitar i Metës e tash është armiku i tyre; Rama rri mjeshtërisht larg rrjedhës dhe hedh ndonjë gur në ujë, rreth të cilit për ta nxjerrë sillen 100 vetë e nuk e nxjerrin dot.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu