• |
ide | kryesore

Britney Spears nuk ka plane për të bërë një intervistë me Oprah Winfrey

-Instant, Paparazzi, Slider

Njw intervistw e Oprah Winfrey me Britney Spears padyshim qw do tw shkaktonte njw interes tw madh tek publiku.


Por një burim i afërt me Spears thotë për CNN se këngëtarja nuk ka plane të menjëhershme për të bërë një intervistë me Winfrey, pavarësisht se së fundmi deklaroi në rrjetet sociale se do ta dëshironte.


“Britney nuk ka bërë një intervistë me Oprah dhe ajo nuk është ende në diskutime për ta bërë një të tillë”, tha burimi. “A do të ndodhë? Ndoshta, por jo tani.”

Sa i përket nëse të dy mund të takohen këtë vit, burimi tha se një intervistë, nëse ndodh, ndoshta nuk do të zhvillohej deri në vitin 2022.

Fituesja e Grammy-t postoi në rrjetet sociale javën e kaluar se ka më shumë për të thënë për konservatorin e saj 13-vjeçar tani që ka mbaruar. Ajo la të kuptohet për një intervistë të mundshme me Winfrey.

©LAPSI.AL


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.