• |
ide | kryesore

Kanye West flet për Kim : E turpërova gruan time

-Instant, Paparazzi, Slider

Kanye West ka zbuluar së fundmi se Kim Kardashian nuk  pëlqente që ai të mbante kapelën  ‘Make America Great Again’ në mbeshtetje të Donald Trump.


Në një video të shpërndarë në Instagram të enjten, reperi tregoi  se Kim ishte mërzitur vecanërisht  nga konferenca e tij për shtyp në Karolinën e Jugut, ku ai deklaroi se ata kishin menduar të abortonin vajzën e tyre North.“Le të shkojmë me politikën këtu. Zot i mirë, gruaja ime nuk i pëlqente të mbaja kapelën e kuqe. Duke qenë një bashkëshorte e mirë, Kim donte të më mbronte mua dhe familjen tonë.Unë e bëra veten dhe familjen tonë një objektiv duke mos u përafruar me qëndrimin politik të Hollivudit dhe kjo ishte e vështirë për martesën tonë. Më pas kam kandiduar për president pa përgatitjen e duhur dhe pa aleatë në asnjërën anë. E turpërova gruan time në mënyrën se si paraqita informacione për familjen tonë gjatë konferencës për shtyp”, rrëfeu West.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu