• |
ide | kryesore

Shpërthim i fuqishëm në një pallat në Fier

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Shpërthim në një pallat në Fier, dyshohet për lëndë plasëse.


Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar dhe motivet e kësaj ngjarjeje.


Lajm ne perditesim…

POLICIA E FIERIT
Informacion paraprak

Sot rreth orës 21:40, në lagjen “8 Shkurti” në katin e katërt të një pallati, në afërsi të derës së jashtme të banesës së shtetasit A. H., (në të cilën nuk banon njeri pasi ndodhen jashtë shtetit) ka plasur një sasi e vogël dyshohet lënde plasëse.

Për pasojë është dëmtuar dera e kësaj banese.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë Fier po vijon punën për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu